Expo-net.cz

Informace pro zájemce a účastníky seminářů


Organizace semináře

Náplní každého semináře je detailní uvedení do dané problematiky, a to pod vedením vysoce kvalifikovaných odborníků z akademické sféry či z praxe. Následně si účastníci během demonstrací a případových studií osvojí aplikaci prezentovaných metod a postupů na řešení konkrétních problémů v praxi.  

 

Účast na semináři a online registrace

Podmínkou účasti na semináři je online registrace a včasné zaplacení poplatku za účast. Registrace na konkrétní semináře naleznete v aktuální nabídce seminářů - ZDE. Uzávěrka registrací je vždy 5 pracovních dnů před zahájením semináře.

 

Poplatek za účast

Po registraci obdržíte výzvu k platbě poplatku s veškerými platebními údaji. Platbu je nutné provést bankovním převodem tak, aby byla připsána na účet pořadatele do 7mi dnů po registraci. Poplatek zahrnuje kromě účasti pro jednu osobu také podpůrné materiály k semináři, certifikát o absolvování semináře, občerstvení o přestávkách a oběd.

Výši poplatku pro jednotlivé semináře naleznete v aktuální nabídce seminářů - ZDE.

 

Storno podmínky

Bezplatné storno semináře přijímáme do 5ti pracovních dnů před zahájením semináře, a to pouze písemně.

 

Místo konání

Všechny naše semináře se konají v Kongresovém centru U Hájků (Na Poříčí 42, Praha 1, 110 00). V suterénu budovy se nachází parkoviště. Kongresové centrum je rovněž výborně dostupné MHD: Metro B a C (Florenc), tram 3, 8, 24, 26 (Bílá labuť)

 

Aktuálně - KONFERENCE:

IT Security Workshop
22. března 2011, Praha
www.itsw.cz

Open Source Conference
19. dubna 2011, Praha
www.oscon.cz

 

Copyright expo-net.cz 2009, Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS